Maklér mesiaca 6/2021

Maj ciele, realizuj svoje sny a tvoja cesta sa stane úspechom tvojho snaženia.

Exkluzívne. Krásny dom/romantická rekreačná chatka v krásnom prostredí Nízkych Tatier

Cena:
132 500,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Moštenica
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 74 m2
Plocha pozemku: 333 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MDZV1
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Určite sa vám niekedy stalo, že ste niekam prišli, kde ste sa cítili mimoriadne dobre. Kde vás prostredie očarilo do takej miery, že sa vám ani nechcelo odísť . Práve takýto pocit som mala v jedinečnom dome v nádhernej obci Moštenica, ktorá je súčasťou Nízkych Tatier. Všade, kam sa pozriete, zurčí krištáľovo čistá voda, ktorá láka milovníkov vody z celého okolia. V dedinke Moštenici všade okolo tečie veľa prameňov a niektoré sú minerálne. V šumení stromov a tečúcej vody - uprostred tohto kúska "slovenského raja" vám ponúkame na predaj krásny  dom. Krásny dom v malebnom prostredí. Pozývame Vás na obhliadku domu. Som presvedčená, že aj na vás urobí hlboký dojem. 

Dom je po celkovej rekonštrukcii. Kombinované vykurovanie /podlahové a krb/ ponúkajú príjemné tepelné podmienky s romantickou atmosférou. Hlboký dojem na vás urobí aj interiér domu, ktorý bol navrhnutý profesionálnym bytovým dizajnérom. Nábytok bol vyrábaný na mieru. Po vstupe do vnútra prechádzate chodbou do priestrannej kuchyne, ktorá je prepojená s obývačkou. Kuchyňa je zariadená dizajnovým nábytkom vo svetllých farbách. Je plnohodnotne vybavená -  kávovar, sporák, mikrovlna rúra, práčka zabudovaná v nábytku,  dizajnová chladnička zapadajúca do dizajnovej kompozície zariadenia. Z kuchyne voľne prechádzate do obývačky, ktorá ponúka miesto na relax vo veľkom rozkladacom gauči. Súčasťou obývačky je veľká televízia, playstation,  presklenný krb pre príjemné večery. Na prízemí je kúpelka, kde je wc a sprchovací kút. 

Hore drevenými schodmi sa dostaneme do nočnej časti, kde je miesto na odkladanie vecí a nočný odpočinok.

Dom sa predáva so všetkým nábytkom, elektronikou, spotrebičmi, vecami, ktoré sú na údržbu záhrady vo vonkajšej šope - prakticky so všetkým čo vidíte na fotkách. Je pripravený na bývanie, len sa nasťahovať.

Dom ponúka aj možnosti na prenájom ako rekreačná chata a pre nového majiteľa je to možnosť investície. Toho času je dom využívaný na krátkodobý prenájom, čo pre nového majiteľa je výhoda, ak by uvažoval ďalej budovať na tomto základe. Mesačné náklady 149 €.

Možnosť vyplatenie v hotovosti, ale aj hypotekárnym úverom, s ktorým vám naši profesionálni finanční poradcovia bezplatne pomôžu. 

Kontaktné telefónne číslo: 0919 197 340 , email: maria@solidnebývanie.sk                           

Plocha: úžitková 74,4m2,

Plocha pozemku 333m2.

Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.

Cena 132 500 €

Maklér:

makler
Mária Dluzaninova
0919 197 340
maria-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.