Maklér mesiaca 4/2021

“Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ.” Brian Tracy

Veľký rodinný dom v obci Uhorské

Cena:
49 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Poltár
Obec: Uhorské
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 1024 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: BBRZ1
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám veľký rodinný dom v obci Uhorské , blízko mesta Poltár.

Základné info:
Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 1024m2. Spodná časť domu pozostáva so vstupnej predsiene, ktorá je z dreva a vedie do chodby z ktorej je samostatný vchod do kuchyne, obývacej izby, kotolne a schodiska na poschodie, na ktorom sa nachádza taktiež vstupná miestnosť z ktorej vedú samostatné vchody do 3 veľkých izieb a tiež do kúpelne, špajze a výstupu do podkrovia. V zadnej časti domu so samostatným vchodom je garáž . Na dvore sa nachádza aj skladová miestnosť na náradie,dreváreň a priestory, ktoré boli využívané na chov a podobne.

V dome je plynové kúrenie s vlastným plynovým kotlom. Dom je dobre zaizolovaný a suchý. Za výhodu považujem, že voda v dome je zavedená z vlastnej studne. Celkový dojem z domu je veľmi dobrý aj keď sa jedná o staršiu nehnuteľnosť, ktorá bude potrebovať renováciu. No výhodou je, že nový majiteľ si bude môcť dom zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Výhodou je aj veľká záhrada.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v strede tichej obce ktorá ponúka aj čiatočnú občiansku vybavenosť. V okolí obce je pekná príroda , rybník a neďaleko aj priehrada . 

Cena domu je 49 000 €.

V prípade záujmu o obhliadku a dalších informácií ma prosím kontaktujte na tel.č. 0911 777 867 alebo mailom na rastislav-ZVNC-solidnebyvanie.sk.

Maklér:

makler
Rastislav Zajac
0911777867
rastislav-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.