Maklér mesiaca 6/2021

Maj ciele, realizuj svoje sny a tvoja cesta sa stane úspechom tvojho snaženia.

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ŠPOROTVÝ AREÁL V NEMCIACH

Cena:
510 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Nemce
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 0 m2
ID inzerátu: BBSK3
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Solídne bývanie vám ponúka na predaj výnimočný projekt v srdci Slovenska. Rozostavaný športový areál so vzdialenosťou iba10km od centra Banskej Bystrice a 5km od lyžiarskeho strediska Šachtičky je miestom, ktoré poslúži športovým nadšencom, gastro gurmánom, milovníkom prírody a všetkým ostatným návštevníkom, ktorí sem prídu len tak zrelaxovať. Na pozemku sa nachádza certifikované mini ligové už skolaudované ihrisko s LED osvietením. Team-buildingy, oslavy, svadby, športové podujatia pre deti aj dospelých, to všetko je len úlomok z toho, čo tento rozostavaný komplex ponúka.


Doposiaľ bola zrealizovaná hrubá stavba prvej etapy projektu. Tá zahŕňa reštauráciu s kuchyňou a barom , 1 apartmán  a 1 administratívny priestor.


Druhá etapa ešte nezrealizovanej výstavby zahŕňa betónovú platňu, kde je naprojektované wellness centrum a ubytovanie pre hostí.  Okrem toho sú v projekte zakomponované aj vonkajšie bazény. Naplánované parkovisko s kapacitou 35 parkovacích miest uľahčí prístupnosť pre všetkých návštevníkov. 

Potenciál projektu výrazne zvyšuje práve jeho lokalita, ktorá je vyhľadávaná pre okolité cyklistické trasy, turistické cesty, bežkárske, skialpinistické či lyžiarske trate.

Projekt areálu bol ladený do jednoduchého škandinávskeho štýlu, ktorý je harmonický s okolitou prírodou a zároveň je moderný a nadčasový. 

Staňte sa majiteľom tohto unikátneho projektu a podľa svojich predstáv o jeho konečnom štádiu využite všetky jeho možnosti.


Pre dohodnutie obhliadky ma kontaktujte na tel.č. 0918 841 142  alebo prostredníctvom e-mailu na simonetta-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Maklér:

makler
Simoneta Kišoňová
0918 841 142
simonetta-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.