Maklér mesiaca 6/2021

Maj ciele, realizuj svoje sny a tvoja cesta sa stane úspechom tvojho snaženia.

Na predaj 7 - izbový rodinný dom v obci Tomášov s veľkým pozemkom

Cena:
299 950,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Tomášov
Ulica: Dolná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 287 m2
Plocha pozemku: 1698 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 604168
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľkú 7 - izbovú vilu s garážou v tichej lokalite. Rodinný dom sa nachádza v obci Tomášov 12km od Bratislavy. Skvelá dostupnosť a občianska vybavenosť lekáreň, pošta, lekár, potraviny, škola . Tiché prostredie plnej zelene s možnosťou prechádzky popri Malom Dunaji a cyklotrasy vedúcej až priamo do Bratislavy. Z terasy domu je krásny výhľad na polia, stromy na brehu Malého Dunaja či pozorovať kone pri výbehu. Príjemné prostredie s milými susedmi. Pokiaľ hľadáte bývanie pre rodinku, svoje súkromie a pokojný odpočinok, určite si prídete na svoje. Dom je v pôvodnom stave, veľmi výhodná investícia na rekonštrukciu. Možnosť zisku v cene rekonštrukcie s predajom zadného pozemku, rozdelením na ďalšie 2 pozemky. Očakávaný prudký nárast cien po dostavbe diaľnice. Dom pozostáva z 3 podlaží V 1NP - predsieň, hala, jedáleň, obytná miestnosť, vaňa so záchodom. technická miestnosť -možnosť prerobiť premiestnením kotla do podpivničenej miestnosti na obytnú miestnosť. V 2NP - 4 obytné miestnosti, hala, vaňa so záchodom, 2 balkóny, príslušenstvo. V podkroví - obytná miestnosť, hala, sprcha so záchodom, terasa, balkón, predpríprava na kuchynku. 4 podkrovné úložné priestory. Možnosť zasklenia balkónu a vytvorenie ďalšej obytnej miestnosti v podkroví Prípojky- elektrina, voda, plyn a kanalizácia. Balkóny a terasa nie sú zarátané v úžitkovej ploche. Garáž pre 1 auto, možnosť rozšírenia. rozloha pozemku 1698 m2 zastavaná plocha 168 m2 úžitková plocha 287 m2.

Cena nehnuteľnosti vrátane všetkých poplatkov je 299 950 eur. Možná dohoda.

V prípade otázok alebo pre dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 009 442 alebo mailom: peter-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Skvelá príležitosť ako si zarobiť!!! Staňte sa TIPEROM. Viete o niekom kto chce predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť? Odporučíte nás, po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.

Maklér:

makler
Peter Holba
0949009442
peter-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.