Maklér mesiaca 6/2021

Maj ciele, realizuj svoje sny a tvoja cesta sa stane úspechom tvojho snaženia.

Nadštandardné apartmány pár metrov od mora v luxusnom komplexe (projekt č.8)

Cena:
128 000,00 €
Krajina: Turecko
Lokalita: nezadaná
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 90 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 539961
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Solídne Bývanie Vás pozýva na obhliadku spojenú s výletom do turistickej oblasti Alánye v Turecku

Predstavte si dovolenkový apartmán na brehu Stredomoria, blízko súkromnej pláže, ktorá prislúcha rezidencii.

Ponúkaný projekt je momentálne vo výstavbe a dokončenie je predpokladané v máji /júny 2021.

Tento projekt bol do detailov navrhnutý tak, aby spĺňal štandardy 5 hviezdičkového hotela.

Luxusný komplex disponuje: Vonkajším bazénom / aquaparkom Vnútorným bazén saunami Parnými kúpeľmi Sprchovacími kútmi stolným tenisom Biliardovým stolom Fitness centrom konferenčnou miestnosťou Vonkajšie parkovisko Centrálny satelitom a internetom Recepciou

Apartmány sú vybavené v štandarde: • Oceľovými vstupnými dverami, dverami do miestnosti - kvalitný drevený panel • Vstavaným kuchynským nábytkom so žulovou doskou • V kúpeľniach kompletné sociálne vybavenie, zabudovaný nábytok a nástenné zrkadlo • Podlahy pokryté keramickou dlažbou • Stena pokrytá umývateľnou teflónovou farbou • Vysoko kvalitné PVC dvojvrstvové izolované sklo • Sieťky proti hmyzu a rolety • Panoramatický balkón v obývacej izbe • TV a telefónne káble • Všeobecné a bodové osvetlenie CENY: od 1000 eur/m2. Záleží od rozlohy a výhľadu daného apartmánu.

•  apartmány sa predávajú nezariadené, okrem vstavanej kuchynskej linky, ale je možnosť za príplatok apartmány dozariadiť

PRE KOHO JE ATRAKTÍVNE KUPOVAŤ NEHNUTEĽNOSŤ V TURECKU? 1. skupina: Ľudia na dôchodku: Mnoho ľudí z Európy sa rozhodne prežiť jeseň života pri mori. Nakoľko život v tejto oblasti je o 48 % lacnejší v porovnaní napr s Bratislavou, s inými európskymi mestami je rozdiel ešte vyšší. A keď sa k tomu prirátajú benefity účinkov mora a slnka na zdravie, nie je žiadnym prekvapením, že v tejto oblasti žije až 60 000 cudzincov (najmä Nemcov, Rusov, Ukrajincov...) Celkovo žije v Alányi 300 000 obyvateľov. Oblasť je vybavená nemocnicami, letiskom, vysokými školami..Takže na štandarde života človeku len pridá.

2. skupina: INVESTORI - kupujúcich zameraných na investíciu - prenájmy a ich prípadné dovolenkové využitie. Rozdielom je niečo vidieť na fotografiách a iné je zažiť osobne. A práve to aj Vám odporúčame. Vziať si pár dní voľna a spraviť si výlet spojený s navštívením a obhliadkami, ktorými Vás my prevedieme.

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky na tel č. 0910 769 754 alebo emailom na ivka-ZVNC-solidnebyvanie.sk, jozef-ZVNC-solidnebyvanie.sk.

PROCES: obhliadka, kúpa až po odovzdanie nehnuteľnosti trvá max 1 týždeň.

NIEČO O DEVELOPEROVI: Tieto apartmány sú pod záštitou jedného z najúspešnejších developerov v Turecku, ktorý tak, ako aj s nami spolupracuje exkluzívne aj so Škandinávskymi krajinami, Nemeckom, Ruskom, Anglickom, Poľskom a pod. Dôvodom, ako sám poznamenal je, že najmä ľudia z týchto krajín vyhľadávajú teplé podnebie s morom. Developer, ktorý je zároveň aj investorom, na výstavbu používa len vlastné zdroje. V danej oblasti pôsobí už pomerne dlho a všetky jeho projekty boli bez problémov zrealizované.

Maklér:

makler
Mgr. Ivana Pružinová
0910 769 754
ivka-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.