Novostavba v lyžiarskom stredisku Čierny Balog

Cena:
159 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Čierny Balog
Ulica:Čierny Balog
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:180 m2
Plocha pozemku:370 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:BRRK100
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Solídne bývanie Vám ponúka na predaj novostavbu, ktorá sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, ktorému sa vraví aj "Brána Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria". Je situovaná pár metrov od lyžiarskeho strediska v okrajovej časti obce, na peknom rovinatom, slnečnom pozemku o výmere 370m2 s výhľadom na Nízke Tatry. Stavba je dvojpodlažná, úžitková plocha je 180m2. Na prízemí je vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, terasa, kúpeľňa, WC a technická miestnosť. Na poschodí budú tri samostatné izby, balkón, sklad a kúpeľňa s WC. V izbách je zavedená TV prípojka aj internet a v celom dome je elektronický zabezpečovací systém. Vykurovanie je teplovodné elektrické, na prízemí podlahové a na poschodí radiátormi s možnosťou diaľkového ovládania. Dom je priamo napojený na príjazdovú cestu vo vlastníctve obce, napojenie na kanalizáciu, vodovod aj elektrinu sa práve realizuje. Dom je vhodný na chalupu, prípadne na krátkodobí prenájom. V blízkom okolí sa nachádza spomínané lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním a osvetlením, Urbanov vrch (skiciernybalog.sk), reštaurácia, Čiernohronská železnička (chz.sk), lesnícky skanzen vo Vydrove (vydrovskadolina.sk), Dobročský prales a veľké množstvo turistických a cykloturistických trás, teda výborné miesto pre oddych v prírode.

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0907 084 392 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu renata-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií.

Maklér:

makler
Maklér:Renáta Kováčová
Telefón:0907 084 392
E-mail:renata-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností