Priestranný dom na veľkom pozemku Pohorelá

Cena:
41 900,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Pohorelá
Ulica:Pohorelá
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:250 m2
Plocha pozemku:918 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:BRRK60
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Solídne bývanie Vám ponúka na predaj priestranný dom nachádza sa v rázovitej Horehronskej dedinke s jedinečným nárečím, v Pohorelej. Je situovaný v pokojnej časti obce na rovinatom pozemku o výmere 918m2, kde svieti slonko (slnko) celý deň. Dvojpodlažný bud (dom) je z časti podpivničený a je vo veľmi dobrom stave, vedený ako rodinný dom, prístupný z verejnej komunikácie. Má nový dach (strechu) z bľachy (plechu). Je napojený na všetky inžinierske siete. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa s šporhetom (pieckou na drevo), špajza, dve chyže (izby) a kúpeľňa s toaletou. Na poschodí je chodba, tri samostatné chyže (izby) a komora. Dom je vykurovaný priamo výhrevnými plynovými a elektrickými pieckami. Na pekne upravenom oplotenom pozemku je domček, kde je letná kuchynka, izba, kúpeľňa s toaletou a v podzemí je poľovnícka miestnosť s krbom. Pri dome je tiež garáž, dielňa a skladové priestory. Je vhodný na trvalé bývanie, obec má výbornú občiansku vybavenosť, nájdete tu dochtora (doktora) aj dadov (materskú školu), no je vhodný aj na chalupu, pre ľudí, čo chcú na vlastnej koži okúsiť jedinečnosť tohto krásneho kúta Slovenska a dobrosrdečnosť miestnych ľudí.

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0907 084 392 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu renata-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií.

Maklér:

makler
Maklér:Renáta Kováčová
Telefón:0907 084 392
E-mail:renata-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie