Rezervované!!! Investičná príležitosť v obci Horná Lehota

Cena:
45 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Horná Lehota
Ulica:
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet miestností:0
Úžitková plocha:0 m2
Energ. certifikát:Nemá
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:BRMR7
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj objekt vhodný na podnikanie.

Objekt je v pôvodnom stave a vyžaduje si rekonštrukciu. Stojí na rovinatom pozemku s rozlohou 478 m2. Prístup na pozemok je z hlavnej asfaltovej cesty. Objekt pozostáva z dvoch podlaží. Priamo v budove sa nachádzajú prípojky na elektrickú energiu a vodovod.
Objekt je v liste vlastníctva vedený ako ubytovacie zariadenie. K ponuke je v cene vypracovaná kompletná projektová dokumentácia.

Budova s pozemkom sa nachádza v strede obce Horná Lehota, približne 12 km od Brezna. Objekt je vhodný na rôzne podnikateľské účely ako napríklad ubytovňa pre turistov. V okolí sa nachádzajú rôzne lyžiarske strediská ako Ski centrum Mýto, Ski Tále, Chopok Juh a tiež rekreačná oblasť Krpáčovo.

Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste viac informácií neváhajte a zavolajte na tel.č. 0917 815 228 alebo si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu michaela-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Ďalej poskytujeme aj kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií. Všetko podstatné vybavíme za Vás.

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Michaela Rybárová
Telefón:0917 815 228
E-mail:michaela-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie