ZNÍŽENÁ CENA !!! Slnečný pozemok v obci Pohronská Polhora

Cena:
7 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Pohronská Polhora
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:BRMR3
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty v krásnom prostredí obce Pohronská Polhora.
Prístup na pozemok a pripojenie na inžinierske siete je bezproblémové, keďže sa nachádza hneď vedľa hlavnej cesty. Výmera pozemku je 904 m2.

Pozemok leží na konci obce približne 13 km od Brezna. V blízkom okolí sa nachádzajú rôzne reštaurácie ako Eurosalaš Brest na Michalovej alebo salaš Zbojská kde počas celého roka zažijete rôzne podujatia. Pre milovníkov športov je okolie obce vhodné na turistiku alebo cykloturistiku a taktiež je tu vybudované lyžiarske stredisko Ski Zbojská s reštauráciou.

Cena pozemku je 7 000 € + dohoda.

Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste viac informácií neváhajte a zavolajte na tel.č. 0917 815 228 alebo si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu michaela-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Ďalej poskytujeme aj kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií. Všetko podstatné vybavíme za Vás.

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Michaela Rybárová
Telefón:0917 815 228
E-mail:michaela-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie