Krásny, dvojizbový apartmán v centre s bezpečnostnou službou a recepciou

Cena:
109 962,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Bystrica
Obec:Banská Bystrica
Ulica:Skuteckého
Kategória:Byty
Druh:Apartmán
  
Úžitková plocha:53 m2
Stav objektu:projekt
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:BBMM79
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Tento projekt ponúka ako prvý v Banskej Bystrici recepciu s 24 hodinovou službou, kontrolovaný vstup, stráženie objektu, bezpečnosť, ohlasovanie návštev, riešenie technických záležitostí v dome a v bytoch, komunikáciu so správcom objektu, vyzdvihnutie/odovzdanie zásielok a odkazov, privolanie taxislužby a iné. Parkovanie v cene bytu Vám vždy zabezpečí pohodlný príchod domov a vášmu vozidlu bezpečné státie v uzatvorenom parkovacom dome pod dohľadom kamier.
Úžitková plocha apartmánu je 52.67 m2, pričom chodba má 5.21 m2, oddelené WC 5.61 m2, samostatná izba 14.61 m2, kúpeľňa 1.31 m2 a izba spojená s kuchyňou 25.94 m2.
Nosný systém budovy je tvorený:
základ: železobetónová základová doska, zvislé nosné konštrukcie: monolitický skelet obvodové a deliace steny tehlové stropné dosky: železobetónové, biela maľba monolitické železobetónové schodisko deliace priečky: dvojitý sadrokartón s protihlukovou izoláciou, biela maľba Podlahy a obklady Všetky podlahy sú vyhotovené z betónového poteru. Zariaďovacie predmety zdravotechniky Kompletná príprava na závesné WC, zaslepené vývody na umývadlá, vane a sprchovacie kúty. Armatúra na pripojenie práčky. Okná a balkónové dvere Okná a balkónové dvere budú hliník, výplň izolačné trojsklo. Balkónové dvere: otváravo/sklopné, Vonkajšie parapety: hliníkový plech, Vnútorné parapety: kompozitné dosky alt. hliníkový plech Dvere Vstupné dvere: protipožiarne, bezpečnostná trieda 2, Silnoprúdová elektroinštalácia Každý byt má vlastný elektrický rozvádzač silnoprúdu s hlavným ističom. V miestnostiach sú osadené zásuvky, vypínace a vývody pre osvetlenie. Meranie elektrickej energie je pre jednotlivé byty bude zabezpečené samostatnými elektromermi umiestnenými v spoločných elektromerových skriniach v objekte. Slaboprúdová elektroinštalácia Rozvod optickej siete z technickej miestnosti do rozvádzača v každom byte/apartmáne. Štruktúrovaná kabeláž, v každej obytnej miestnosti sú osadené dátové zásuvky. Vykurovanie Vykurovanie domu zabezpečuje samostatná plynová kotolňa v suteréne objektu. V každom byte sa bude nachádzať samostatný výmenník a a zásobník na TUV. Vykurovanie jednotlivých obytných miestností bude doskovými radiátormi značky KORAD, v kúpeľni je trubkový radiátor KORAD. Reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach umožňujú termostatické hlavice HERTZ. Každý byt bude mať samostatné meranie. Balkóny Podlaha bude tvorená keramickou protišmykovou dlažbou so soklíkom. Zábradlie z oceľového profilu, pozinkované, alebo zábradlie uzatvorené rámové z oceľového profilu, pozinkované s výplňou. Spoločné priestory na podlažiach Podlaha chodieb z keramických dlaždíc. Schodiskové ramená a medzipodesty monolitické, povrchovo upravené protiprašným náterom alebo keramickými dlaždicami. Železobetónové steny s hladkou sadrovou omietkou so svetlou maľbou. Na stropoch alebo stenách budú umiestnené svietidlá. Vstup Kontrolovaný prístupový systém rampou. 24/7 hod služba na recepcii.

Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva a tiež špičkovým hypotekárnym servisom.
Pomôžeme Vám taktiež so sťahovaním do Vášho nového bývania.
V prípade rekonštrukcie alebo doplnenia nábytku na mieru máme pre Vás tím špecialistov.
A tiež Vám ponúkame viacerých partnerov, ktorí Vám ponúkajú svoje služby z rôznych oblastí od dizajnérstva až po technické a IT záležitosti a inteligentné domácnosti.
Ušetríme Vám tak veľa času, starostí a hlavne peňazí.

Staňte sa externým členom skupiny Solídne Bývanie a odporúčajte nám nehnuteľnosti na predaj a prenájom.
My Vás za to náležite, zaujímavo finančne odmeníme.
Možnosť spolupráce na Tipérsku zmluvu, ale aj na živnosť, či cez s r.o

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Majer
Telefón:+421 917 580 840
E-mail:miroslav-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie