Novopostavený, trojizbový byt v centre mesta s vyhradeným parkovaním a nonstop recepciou

Cena:
163 686,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Bystrica
Obec:Banská Bystrica
Ulica:Skuteckého
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
  
Úžitková plocha:82 m2
Stav objektu:projekt
Poschodie:2 / 5
Energ. certifikát:A
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:BBMM68
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Tento projekt ponúka ako prvý v Banskej Bystrici recepciu s 24 hodinovou službou, kontrolovaný vstup, stráženie objektu, bezpečnosť, ohlasovanie návštev, riešenie technických záležitostí v dome a v bytoch, komunikáciu so správcom objektu, vyzdvihnutie/odovzdanie zásielok a odkazov, privolanie taxislužby a iné. Parkovanie v cene bytu Vám vždy zabezpečí pohodlný príchod domov a vášmu vozidlu bezpečné státie v uzatvorenom parkovacom dome pod dohľadom kamier.
Úžitková plocha bytu je 76.15 m2, pričom chodba má 9.88 m2, oddelené WC 1.89 m2, samostatná izba 12.91 m2, komora 2.1 m2, samostatná izba 24 m2, kúpeľňa 4 m2, sklad 1.5 m2, samostatná izba 12.26 m2, kuchyňa 7.62 m2 a balkón 5.98 m2.
Nosný systém budovy je tvorený:
základ: železobetónová základová doska, zvislé nosné konštrukcie: monolitický skelet obvodové a deliace steny tehlové stropné dosky: železobetónové, biela maľba monolitické železobetónové schodisko deliace priečky: dvojitý sadrokartón s protihlukovou izoláciou, biela maľba Podlahy a obklady Všetky podlahy sú vyhotovené z betónového poteru. Zariaďovacie predmety zdravotechniky Kompletná príprava na závesné WC, zaslepené vývody na umývadlá, vane a sprchovacie kúty. Armatúra na pripojenie práčky. Okná a balkónové dvere Okná a balkónové dvere budú hliník, výplň izolačné trojsklo. Balkónové dvere: otváravo/sklopné, Vonkajšie parapety: hliníkový plech, Vnútorné parapety: kompozitné dosky alt. hliníkový plech Dvere Vstupné dvere: protipožiarne, bezpečnostná trieda 2, Silnoprúdová elektroinštalácia Každý byt má vlastný elektrický rozvádzač silnoprúdu s hlavným ističom. V miestnostiach sú osadené zásuvky, vypínace a vývody pre osvetlenie. Meranie elektrickej energie je pre jednotlivé byty bude zabezpečené samostatnými elektromermi umiestnenými v spoločných elektromerových skriniach v objekte. Slaboprúdová elektroinštalácia Rozvod optickej siete z technickej miestnosti do rozvádzača v každom byte/apartmáne. Štruktúrovaná kabeláž, v každej obytnej miestnosti sú osadené dátové zásuvky. Vykurovanie Vykurovanie domu zabezpečuje samostatná plynová kotolňa v suteréne objektu. V každom byte sa bude nachádzať samostatný výmenník a a zásobník na TUV. Vykurovanie jednotlivých obytných miestností bude doskovými radiátormi značky KORAD, v kúpeľni je trubkový radiátor KORAD. Reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach umožňujú termostatické hlavice HERTZ. Každý byt bude mať samostatné meranie. Balkóny Podlaha bude tvorená keramickou protišmykovou dlažbou so soklíkom. Zábradlie z oceľového profilu, pozinkované, alebo zábradlie uzatvorené rámové z oceľového profilu, pozinkované s výplňou. Spoločné priestory na podlažiach Podlaha chodieb z keramických dlaždíc. Schodiskové ramená a medzipodesty monolitické, povrchovo upravené protiprašným náterom alebo keramickými dlaždicami. Železobetónové steny s hladkou sadrovou omietkou so svetlou maľbou. Na stropoch alebo stenách budú umiestnené svietidlá. Vstup Kontrolovaný prístupový systém rampou. 24/7 hod služba na recepcii.

Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva a tiež špičkovým hypotekárnym servisom.
Pomôžeme Vám taktiež so sťahovaním do Vášho nového bývania.
V prípade rekonštrukcie alebo doplnenia nábytku na mieru máme pre Vás tím špecialistov.
A tiež Vám ponúkame viacerých partnerov, ktorí Vám ponúkajú svoje služby z rôznych oblastí od dizajnérstva až po technické a IT záležitosti a inteligentné domácnosti.
Ušetríme Vám tak veľa času, starostí a hlavne peňazí.

Staňte sa externým členom skupiny Solídne Bývanie a odporúčajte nám nehnuteľnosti na predaj a prenájom.
My Vás za to náležite, zaujímavo finančne odmeníme.
Možnosť spolupráce na Tipérsku zmluvu, ale aj na živnosť, či cez s r.o

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Majer
Telefón:+421 917 580 840
E-mail:miroslav-ZVNC-solidnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie